Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej...

Duszpasterze

proboszcz

Proboszcz:

Ksiądz mgr teol. Maciej Jóźwiak

kapelan papieski, kanonik gremialny kapituły katedralnej w Kaliszu, dziekan dekanatu

ur. 16 kwietnia 1965, wyś. 25 maja 1991, urzęduje 1 lipca 2013.

 

wikary

Wikariusz:

Ksiądz mgr teol. Rafał Wawrzyniak

dekanalny duszpasterz ministrantów

ur. 20 stycznia 1984, wyś. 24 maja 2014, urzeduje 1 lipca 2014.