Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej...

III Niedziela Wielkiego Postu

III Niedziela Wielkiego Postu – 04 marca 2018   

Ogłoszenia duszpasterskie

 

W ubiegłą niedzielę do puszek jako wsparcie dla misjonarzy zebrano 800 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.

 Nabożeństwa pasyjne w Wielkim Poście:

  • Piątek   1630Droga Krzyżowa
  • Niedziela 1700Gorzkie Żale

 W tym tygodniu spowiedź w naszym dekanacie: środa – Lisków, sobota – Przespolew. 

W czwartek przypada dzień Kobiet. Wszystkim Paniom już dziś składamy dużo dobrych i najserdeczniejszych życzeń, by wpatrzone w najpiękniejszy wzór Matki Najświętszej strzegły godności kobiety i matki w swoich rodzinach i w swoim życiu.

 W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.15 odbędzie się odbiór alb dzieci, które w tym roku przystąpią do I Komunii św. 

Jest nowy numer „Gościa Niedzielnego” i „Opiekuna”.

Bożemu miłosierdziu polecają się zmarli: śp. Stanisław Pasik z Trzebień, l. 74, śp. Szymon Adamus z Koźminka, l. 17, śp. Zdzisław Rajch z Łodzi, l. 75 i śp. Stanisław Pyrek z Koźminka, l. 74. Pogrzeb śp. Stanisława w środę o 13.00. Dobry Jezu…

Serdeczna prośba, by Panie z poszczególnych ulic i wiosek zechciały zebrać ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego i przekazały każdej rodzinie program rekolekcji wielkopostnych. Rekolekcje rozpoczniemy 16 marca.

  • Bogdanów – p. Katarzyna Goral
  • Chodybki Wieś – p. Ewa Siwiak
  • Chodybki Kasztany – p. Agnieszka Kozłowska
  • Emilianów – p. Magdalena Knop
  • Józefina – Murowaniec – p. Magdalena Kardaś
  • Karolew – Raszawy – p. Dorota Pogorzelec
  • Nakwasin – p. Joanna Janiak
  • Osuchów – p. Agnieszka Nowakowska
  • Rogal – p. Irena Świerek
  • Słowiki – p. Marzena Frankowska
  • Trzebienie – p. Zofia Mikołajczyk
  • Tymianek – p. Jolanta Drobnik
  • Złotniki – p. Aneta Skurczak
  • Asnyka – p. Marzena Pluta
  • Miodowa, Brzozowa i Lipowa – p. Edyta Trocha
  • Mickiewicza i Ciasna – p. Magdalena Szkadun
  • Kilińskiego – p. Katarzyna Durman
  • Kaliska – p. Marzena Buchnajzer
  • Kościuszki – p. Maria Załecka
  • Konopnickiej – p. Beata Kubiak
  • Kochanowskiego, Prusa i Słowackiego – p. Agnieszka Olek
  • Kopernika – p. Katarzyna Kopeć
  • Liskowska, Pl. Wawrzyńca – p. Krystyna Jaszek
  • Mielęckiego – p. Krystyna Marciniak
  • Nakwasińska – p. Anna Cieślak
  • Ogrodowa – p. Elżbieta Piestrzyńska
  • Różana – p. Magdalena Pleśnierowicz
  • Sienkiewicza – p. Elżbieta Klimorowska
  • Szkolna i Bohaterów Getta – p. Wioletta Wiertelak
  • Targowa – p. Elżbieta Płatek
  • Wierzbowa – p. Katarzyna Skonieczna
  • Pl. Wolności – p. Iwona Spławska