XXVIII Niedziela Zwykła – 11 października 2015

Dzisiejsza niedziela w całej Polsce obchodzona jest jako XV Dzień Papieski pod hasłem „Jan Paweł II – Patron Rodziny”. Tradycyjnie w dniu dzisiejszym zbierane są po Mszach św. ofiary do puszek na Papieski Fundusz Stypendialny, z którego corocznie fundowane są stypendia dla zdolnej młodzieży, pochodzących z ubogich rodzin z naszej Diecezji.

Trwa miesiąc październik – nabożeństwa różańcowe w niedzielę i dni powszednie o godz. 1630. Zapraszamy do modlitwy wszystkie dzieci (I komunijne), młodzież i dorosłych.

Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych – pamiętajmy o nawiedzeniu cmentarzy i modlitwie za zmarłych. Można zgłaszać imiona naszych bliskich zmarłych na modlitwę wypominkową w zakrystii, kaplicach i kancelarii.

We wtorek 13 października oddajemy hołd MB Fatimskiej o godzinie 16.30 z kościoła parafialnego wyruszy procesja z Figurą Matki Bożej do Złotnik. Figurę poniosą kolarze UKS Koźminianka oraz nauczyciele. Po procesji odbędzie się Msza św. koncelebrowana, podczas której zostaną poświęcone i rozdane różańce dzieciom, które w maju przystąpią do I Komunii św.

W środę przypada Dzień Edukacji Narodowej. Już dziś składamy najserdeczniejsze życzenia naszym czcigodnym i drogim nauczycielom i wychowawcom.

W piątek po Mszy św. o godz. 1700 spotkanie kandydatów do bierzmowania ( grupa II)

Są nowe numery: „Opiekuna”, „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.

U ministrantów przed kościołem można nabyć Kalendarz na 2016 r., który jest cegiełką na potrzeby naszego Wyższego Seminarium Duchownego. Cena 5 zł.