Z okazji uroczystości Narodzenia Pańskiego naszym parafianom, gościom i dobrodziejom składamy najserdeczniejsze życzenia: zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt. Niech narodzone Dziecię, Bóg, który stał się Człowiekiem z miłości do człowieka, da wam z wielką radością przeżywać kolejną rocznicę Jego narodzin. Niech Jezus Chrystus, błogosławi was, wasze rodziny, waszych bliskich: niech obficie obdarzy swoją łaską i pokojem, który przyniósł z nieba wszystkim „ludziom dobrej woli”. Życzeniami świątecznymi otaczamy wszystkie rodziny naszej parafii, dzieci, młodzież, ludzi chorych, samotnych, starszych i przebywających w szpitalach. Błogosławionych Świąt!

Kto przyjmie Komunię św. o północy na Pasterce, może przyjąć ponownie Komunię św. w I Święto Bożego Narodzenia.

Jutro w II święto porządek Mszy św. niedzielny. Po Mszy św. o  godz. 1700 odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu Orkiestry Gminnej. W imieniu członków Orkiestry zapraszamy jak najliczniej na koncert – nasza obecność sprawi członkom Orkiestry wiele radości i będzie naszym podziękowaniem za ich trud i wysiłek podejmowany na chwałę Bogu i dla dobra naszej społeczności. Serdecznie zapraszamy.

We wtorek przypada odpust ku czci Patrona naszej Parafii – św. Jana Apostoła i Ewangelisty. Msze św. o godz. 8.00, uroczysta suma odpustowa o godz. 12.00 i o 17.00. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

Osobom pomagającym organizować przekazywanie darów biednym dzieciom i potrzebującym w ramach Caritas naszej parafii i wszystkim, którzy złożyli  dary, składamy serdeczne podziękowania.

Jest podwójny świąteczny numer „Gościa Niedzielnego” – cena 8 zł. oraz kwartalnik „Okno wiary”.

Bożemu miłosierdziu poleca się śp. Lucyna Gurzawska, z Koźminka, l. 86. Dobry Jezu…