XIX Niedziela Zwykła – 12 sierpnia 2018

Ogłoszenia duszpasterski

Jutro 13 sierpnia oddajemy hołd MB Fatimskiej, modlitwa różańcowa przed Mszą św. o godz. 1630

We wtorek 31 lipca, gościliśmy pielgrzymkę gnieźnieńską, a w czwartek 9 sierpnia  gościliśmy pielgrzymkę koszalińsko – kołobrzeską. W imieniu pielgrzymów składamy serdeczne podziękowania:

• Piekarni pp. Marszał, piekarni GS, masarni pp. Stasiaków, sklepowi Delikatesy
  • Panu Sołtysowi Janowi Tomasce za przygotowanie herbaty i kawy w kuchni polowej
  • Firmę Ład pp. Buchnajzerom, Pawlaczykom, Wojciechowskim, Pietrzakom, Klimorowskim, Tylczyńskim, Miklasom, Bryłom, Jarzębskim, Strzałków, Szewczyków, Nawrockim, Zdunkom i Jurgom
  • Panu Kierownikowi Dariuszowi Pietrzakowi z Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej za przygotowanie terenu w Parku do Mszy św.
  • Paniom z poszczególnych miejscowości, które przygotowały posiłek, dziękujemy Paniom i Panom za wydawanie posiłków, młodzieży i wszystkim, którzy włączyli się w przyjęcie pielgrzymów. Bóg zapłać.

W środę uroczystość Wniebowzięcia NMP – w kaplicach porządek niedzielny, w kościele w Koźminku Msze św. o godz. 8, 11 i 17. Na każdej Mszy św. błogosławieństwo zbóż, owoców i kwiatów.

W przyszłą niedzielę w kaplicy w Rogalu odpust ku czci św. Rocha. Msza odpustowa o godz. 12.00 Serdecznie zapraszamy Orkiestrę Gminną, Jednostki OSP z Bogdanowa i Nowego Nakwasina ze sztandarami oraz wszystkich, którym droga jest kaplica w Rogalu.

Jest nowy numer „Opiekuna” i „Gościa Niedzielnego”.