XIII Niedziela Zwykła – 30 czerwca 2019

1. W czwartek w Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu comiesięczna modlitwa w intencji rodzin i poczętego życia.
  2. W tym tygodniu przypada I Piątek miesiąca:
  • Msze św. o godz. 7.00 i 17.00
  • Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu
  • Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00
  • Spowiedź w Koźminku od godz. 15.30
  1. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 7.00 różaniec, a Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP o 7.40.
  2. Także w sobotę odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00.
  1. Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w wakacyjnych rekolekcjach oazowych które odbędą się od 16 lipca do 2 sierpnia w Kamienicy nieopodal Krościenka nad Dunajcem. Wyjazd dla dzieci po IV klasie szkoły podstawowej wzwyż. Koszt wyjazdu to 750 zł. Szczegóły i karty uczestnika można odbierać u ks. Sebastiana. Zapisy do końca czerwca.
  2. Jest nowy numer „Opiekuna” i „Gościa Niedzielnego”.
  3. Przypominamy, że w wakacje (lipiec i sierpień), nie będzie Mszy św. w niedziele i uroczystości o godz. 12.15. Kancelaria czynna będzie od poniedziałku do piątku od godz. 8.00 do 9.00 i po Mszy św. wieczorowej.
  4. Bożemu miłosierdziu poleca się zmarły: śp. Grzegorz Więckowski z Koźminka, l. 64. Dobry Jezu…