I Niedziela Wielkiego Postu – 01 marca 2020

1. W ubiegłą niedzielę do puszek na potrzeby związane z przedstawieniem pasyjnym 4 kwietnia, „Męka i śmierć Pana naszego Jezusa Chrystusa” (misterium to odbędzie się na Rynku w Koźminku) zebrano 1810 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  1. Przyszła niedziela nazywana jest niedzielą Ad Gentes (do narodów). W tym dniu pamiętajmy o wspieraniu modlitewnym i materialnym misjonarzy. Po Mszach św. zbiórka do puszek.
  1. Nabożeństwa pasyjne w Wielkim Poście:
  • Piątek   1630 Droga Krzyżowa
  • Niedziela 1700 Gorzkie Żale
  1. W czwartek w sanktuarium św. Józefa w Kaliszu, comiesięczna modlitwa w intencji rodzin i obrony poczętego życia.
  1. W tym tygodniu przypada I Piątek miesiąca:
  • Msze św. o godz. 7.00 i 17.00
  • Całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu
  • Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00
  • Spowiedź od godz. 15.30
  • Krąg Biblijny
  1. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 7.00 różaniec, a Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP o 7.40.
  1. Także w sobotę odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00.
  1. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii odbędą się w dniach od 27 do 29 marca br.
  2. Jak już informowaliśmy nasza Parafia organizuje pielgrzymkę autokarową „Do Matki Bożej Łaskawej Pani Lwowa” w terminie 7-10 lipca br. W programie pielgrzymki: Lublin, Zamość, Lwów z najważniejszymi polskimi zabytkami, Olesko, Poczajów, Krzemieniec, Zbaraż i Złoczów. Koszt pielgrzymki to 915 zł. Do wyjazdu konieczny jest paszport ważny minimum do końca bieżącego roku. Informacje i zapisy u ks. Sebastiana.
  1. Informujemy, że kurs przedmałżeński odbędzie się w kościele w Strzałkowie w dniach od 2 do 6 marca br. Spotkania codziennie odponiedziałku do piątku o godz. 1830.
  1. Jest nowy numer „Gościa Niedzielnego”.