Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej...

XXXII Niedziela Zwykła

XXXII Niedziela Zwykła – 12 listopada 2017 

  

Ogłoszenia duszpasterskie

 

Dziś przeżywamy IX Dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym. Modlimy się szczególnie za chrześcijan na Wschodzie. Pod chórem są wystawione ulotki zawierające informacje o prześladowanych chrześcijanach. Na ulotkach znajduje się informacja o numerze SMS, który jest wsparciem dla prześladowanych chrześcijan. Rocznie ginie 105 tysięcy chrześcijan za wiarę w Chrystusa. W ponad 70 krajach świata łamie się prawo do wolności religijnej.

 Przypominamy, że dzieci klas III całej naszej parafii uczestniczą we Mszy św. o godz. 12.15 w ramach przygotowania do I Komunii św. 

Jutro, 13 listopada, oddajemy hołd MB Fatimskiej – zapraszamy na wspólną modlitwę różańcową o godz. 16.30. 

Dnia 17 listopada br. organizowany jest Stand Up. młodzieżowy. Do naszej parafii przyjedzie młodzież z całej diecezji (ok. 400os.). Wspólnie będziemy adorować Najświętszy Sakrament, a po modlitwie będzie wieczorek zapoznawczy i poczęstunek na sali gimnastycznej. Serdecznie zapraszamy młodzież oraz studentów.

Zwracamy się również do naszych Drogich Parafian o pomoc w tym wielkim wydarzeniu religijnym. Można będzie to uczynić w dzisiejszą niedziele wspierając to dzieło dobrowolną ofiara przed kościołem. Za zrozumienie i pomoc już dziś składamy serdeczne: BÓG Zapłać.

 W przyszłą niedzielę Zespół Charytatywny przeprowadzi zbiórkę do puszek, jako przygotowanie paczek świątecznych dla biednych rodzin i dzieci naszej parafii.

 Jest nowy numer „Gościa Niedzielnego” oraz „Opiekuna”.