Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej...

III Niedziela Adwentu

III Niedziela Adwentu – 17 grudnia 2017   

 

Ogłoszenia duszpasterskie

 

W ubiegłą niedzielę w zbiórce do puszek na Kościół na Wschodzie zebraliśmy 1150 zł. Bóg zapłać!

 Przypominamy, że codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 7.00, Msze św. ku czci Najświętszej Maryi Panny – Roraty. Przewodnikiem tegorocznych rorat jest św. Józef.

 W piątek 22 grudnia w dziewięciu kościołach w Kaliszu w godz. 1900– 2400odbędzie się noc konfesjonałów. Można skorzystać z sakramentu spowiedzi.

 Za tydzień Wigilia, czas w którym nikt nie powinien być sam, dlatego zechciejmy zorientować się wśród naszej rodziny, sąsiadów, kogo z nich możemy zaprosić na wieczerzę wigilijną.

 W przyszłą niedzielę 24 grudnia nie będzie Mszy św. o godz. 1700. 

 Caritas naszej parafii organizuje paczki świąteczne dla biednych dzieci. Na środku kościoła jest wystawiony kosz, do którego możemy wkładać słodycze, niepsujące się produkty żywnościowe, czy nowe zabawki.

 W zakrystii można nabyć świecę wigilijną CaritasCena świecy 6 zł.

 Jest nowy świąteczny numer „Opiekuna” oraz „Gościa Niedzielnego”.

 W tym tygodniu spowiedź w naszym dekanacie: poniedziałek – Dębe, wtorek – Strzałków.

 Gminna Orkiestra Dęta Koźminek pod batutą Jacka Konopczyńskiego zaprasza na XVII Koncert Bożonarodzeniowy w drugi dzień świąt, po Mszy Św. o godz. 17 w Kościele Parafialnym w Koźminku. W tym roku orkiestrze towarzyszyć będzie chór „Subito” przy Szkole Podstawowej  w Moskurni pod dyrekcją Karola Adamiaka.

Bożemu miłosierdziu polecamy śp. Stanisławę Buchnajzer z Koźminka, l. 87. Dobry Jezu…