Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej...

IV Niedziela Adwentu

IV Niedziela Adwentu – 24 grudnia 2017   

Ogłoszenia duszpasterskie

 

Dzisiaj wigilia Bożego Narodzenia. Jednym z jej elementów jest wieczerza wigilijna, do której zasiadamy wraz z naszymi domownikami. Dzielenie się opłatkiem niech nie będzie tylko pustym obrzędem, ale niech mu towarzyszy przeproszenie 
i przebaczenie w naszych rodzinach. Jednak centralnym wydarzeniem, do którego przygotowuje nas wieczerza wigilijna, będzie uroczysta msza zwaną Pasterką, w Złotnikach o godz. 2200, a w kościele parafialnym o północy.
 

W związku z wieczerzą wigilijną przypominamy, że jest to wieczerza postna 
i bezalkoholowa. Warto również zastanowić się, czy w naszej rodzinie bądź w naszym otoczeniu nie ma osób samotnych, które można by zaprosić na wigilię.

Na Pasterkę serdecznie zapraszamy wszystkich parafian i gości, szczególnie zaś Orkiestrę Gminną i chór naszej parafii. 

W Boże Narodzenie nie będzie Mszy św. o godz. 800 i w Złotnikach. Msze św. 
w Rogalu i Trzebieniach o godz. 900.

W II święto porządek Mszy św. niedzielny. Po Mszy św. o  godz. 1700odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu Orkiestry Gminnej. Serdecznie zapraszamy. 

Jest nowy świąteczny numer „Gościa Niedzielnego” oraz „Opiekuna”.

Gminna Orkiestra Dęta Koźminek pod batutą Jacka Konopczyńskiego zaprasza na XVII Koncert Bożonarodzeniowy w drugi dzień świąt, po Mszy Św. 
o godz. 17 w Kościele Parafialnym w Koźminku. W tym roku orkiestrze towarzyszyć będzie chór „Subito” przy Szkole Podstawowej  w Moskurni pod dyrekcją Karola Adamiaka.

 Bożemu miłosierdziu polecamy śp. Stanisławę Buchnajzer z Koźminka, l. 87. Dobry Jezu…