Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej...

Niedziela Najświętszej Rodziny z Nazaretu

Najświętszej Rodziny z Nazaretu – 31 grudnia 2017 

  

 

Ogłoszenia duszpasterskie

 

Dzisiaj kończy się rok 2017. Na Mszy św. o godz. 17, wobec wystawionego Najświętszego Sakramentu, będziemy przepraszać Pana Boga za grzechy i zaniedbania minionego roku, podziękujemy za otrzymane łaski i powierzymy siebie, swoich bliskich, naszą parafię, naszych zmarłych, naszą ojczyznę i wszystkie nasze sprawy w nadchodzącym 2018 roku. 

Jutro rozpoczynamy Nowy Rok 2018 – uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki i Światowy Dzień Pokoju. Msze św. jak w niedzielę.

 Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do ubrania żłóbka. Dziękujemy za odnowienie figur. 

W tym tygodniu przypada I Czwartek miesiąca. W sanktuarium św. Józefa w Kaliszu, comiesięczna modlitwa w intencji rodzin i obrony poczętego życia. 

W tym tygodniu przypada I Piątek miesiąca:

  • Msze św. o godz. 7.00 i 17.00
  • Całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu
  • Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00
  • Spowiedź od godz. 16.00 

W sobotę uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli) – porządek Mszy św. niedzielny, poświęcenie kadzidła, kredy i wody na każdej Mszy św.  Po Mszy św. młodzież będzie rozprowadzać kadzidełka i kredę z których dochód będzie przeznaczony na fundusz młodzieżowy.

W Trzech Króli po Mszy św. o godz. 17.00 dzieci ze Szkoły Podstawowej 
w Koźminku przygotowane przez panie nauczycielki Małgorzatę Nawrocką i Wiolettę Domagała przedstawią jasełka bożonarodzeniowe. Serdecznie zapraszamy.
 

Dnia 7 stycznia po Mszy św. wieczornej zapraszamy wszystkich parafian i gości na koncert kolęd w wykonaniu zespołu młodzieżowego Shema.  

Jest nowy numer „Opiekuna”.

 Bożemu miłosierdziu poleca się śp. Daniela Wyborna, z Bogdanowa, l. 83. Dobry Jezu…