Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej...

II Niedziela Zwykła

II Niedziela Zwykła – 14 stycznia 2018   

Ogłoszenia duszpasterskie

Jutro w kościele parafialnym będzie całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu– jest to jeden z dni, w którym nasza Diecezja uwielbia Boga ukrytego w Najświętszym Sakramencie w wieczystej adoracji. Adoracja rozpocznie się po Mszy o godz. 7:00 i zakończy o godz. 17:00.

 W czwartek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Będzie on przebiegał pod hasłem „Prawica Twoja wsławiła się mocą”.

 W dniu 21 stycznia br. na Mszach  św. o godz. 1100 i 1215 będziemy gościć lekarzy posługujących w Ugandzie, którzy przybliżą nam swoją pracę, a po Mszach św. będą zbierać ofiary na pomoc ludziom w Ugandzie. Za wszelką życzliwość i zrozumienie już dziś składamy:  Bóg zapłać.

 Jest nowy numer „Opiekuna” i „Gościa Niedzielnego”. 

 

Plan kolędy: 

 

Poniedziałek 15 stycznia

       830  Nakwasin od Józefiny – 1 ksiądz

     1530  Miodowa – 1 ksiądz

               Różana – 1 ksiądz

 

Wtorek 16 stycznia

       1530 Mickiewicza i Ciasna – 1 ksiądz

                Lipowa i Brzozowa – 1 ksiądz

 

Środa 17 stycznia

          1530 Pl. Wolności – 1 ksiądz

                  Kilińskiego i Bohaterów Getta – 1 ksiądz

 

Czwartek 18 stycznia

         1530 Targowa i Akacjowa – 1 ksiądz

                  Kopernika – 1 ksiądz

 

Piątek 19 stycznia

            1530 Asnyka – 1 ksiądz

                    Ogrodowa – 1 ksiądz

 

Sobota 20 stycznia

          830 Emilianów – 2 księży