Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej...

III Niedziela Zwykła

 

III Niedziela Zwykła – 21 stycznia 2018  

 

Ogłoszenia duszpasterskie

 

W sobotę zakończyliśmy wizytę duszpasterską w rodzinach naszej parafii - wyrażamy serdeczne podziękowanie:

  • Wszystkim rodzinom za okazaną nam życzliwość i zaufanie
  • Za troskę o sprawy Kościoła i mimo nieraz niełatwych warunków w wielu rodzinach, za złożone ofiary na dokończenie renowacji ogrodzenia na cmentarzu w Złotnikach, oraz uporządkowania zadrzewienia na cmentarzu
  • Państwu Sołtysom za zorganizowanie kolędy
  • Paniom za podejmowanie posiłkami
  • Paniom i Panom, którzy poświecili swój czas i pojazdy, abyśmy dotarli do każdego domu w parafii
  • Wszystkim składamy serdeczne podziękowanie i życzymy, aby Boże błogosławieństwo i pomyślność zagościły w każdej rodzinie

W przyszłą niedzielę będzie sprawozdanie z kolędy.

Kolęda uzupełniająca w sobotę 27 stycznia od godz. 900. Kolędę można zgłaszać w zakrystii, w kancelarii parafialnej lub telefonicznie.

W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.15, odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii św. 

Dzisiaj na Mszach  św. o godz. 1100 i 1215 będziemy gościć lekarzy posługujących w Ugandzie, którzy przybliżą nam swoją pracę, a po Mszach św. będą zbierać ofiary na pomoc ludziom w Ugandzie. Za wszelką życzliwość
i zrozumienie składamy serdeczne:  Bóg zapłać.
 

Dzisiaj obchodzimy Dzień Babci, a jutro Dzień Dziadka – te dni są okazją do złożenia najserdeczniejszych życzeń naszym drogim babciom i dziadkom, by wyrazić przed Bogiem wdzięczność za ich poświęcenie, za ich miłość do swoich wnuków – niech Bóg im błogosławi, przymnaża sił i zdrowia, a zmarłych niech przyjmie do nieba. 

Jest nowy numer „Gościa Niedzielnego” i „Opiekuna”.

Bożemu miłosierdziu poleca się śp. Paweł Mrowiński z Koźminka, l. 40. Dobry Jezu…