Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej...

IV Niedziela Zwykła

IV Niedziela Zwykła – 28 stycznia 2018   

 

 

Ogłoszenia duszpasterskie

 

W piątek 2 lutego obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego (MB Gromnicznej). Msze św. w Koźminku o godz. 800, 1100 i 1700.  

W Złotnikach, Trzebieniach i Rogalu jak w niedzielę.

Z racji pierwszego piątku przypadającego 2 lutego, spowiedź św. od godz. 16.00.

W następną niedzielę z okazji Światowego Dnia Osób Konsekrowanych, po Mszach św. odbędzie się zbiórka do puszek dla zakonów kontemplacyjnych. W naszej diecezji są cztery zakony klauzurowe – Siostry Kapucynki (Ostrów Wlkp.), Siostry Karmelitanki (Kalisz – Niedźwiady), Siostry Klaryski (Kalisz) i Siostry Kamedułki (Złoczew). Pragniemy wspomóc je materialnie. 

W I czwartek miesiąca (1 lutego) w Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu odbędzie się comiesięczna modlitwa i Msza św. w intencji rodzin i obrony życia poczętego. 

W pierwszą sobotę miesiąca odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 900. 

Także w sobotę o godz. 740 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP. 

W dzisiejszą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.15, odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

Jest nowy numer „Opiekuna” i „Gościa Niedzielnego”. 

Bożemu miłosierdziu poleca się śp. Józefa Włodarska z Trzebień, l. 94.  Dobry Jezu…