Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej...

V Niedziela Zwykła

V Niedziela Zwykła – 04 lutego 2018   

Ogłoszenia duszpasterskie

 

W dzisiejszą niedzielę z okazji Światowego Dnia Osób Konsekrowanych, po Mszach św. odbędzie się zbiórka do puszek dla zakonów kontemplacyjnych. Bóg zapłać za złożone ofiary.

 W przyszłą niedzielę 11 lutego obchodzimy w Kościele Światowy Dzień Człowieka Chorego. W tym dniu o godz. 1700 Msza św. z sakramentem chorych. Prosimy rodziny, aby zatroszczyły się o swoich bliskich i pomogły im dotrzeć do kościoła. Przed Mszą św. okazja do spowiedzi.

 Jest nowy numer „Gościa Niedzielnego” i „Opiekuna”.