Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej...

IV Niedziela Wielkiego Postu

IV Niedziela Wielkiego Postu – 11 marca 2018   

Ogłoszenia duszpasterskie

 

We wtorek oddajemy hołd MB Fatimskiej – zapraszamy na wspólną modlitwę różańcową o godz. 16.30. 

Nabożeństwa pasyjne w Wielkim Poście:

  • Piątek   1630Droga Krzyżowa
  • Niedziela 1700Gorzkie Żale

 

W tym tygodniu spowiedź w naszym dekanacie: wtorek – Goszczanów. 

W piątek w naszej parafii rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. Rekolekcje poprowadzi Ksiądz Robert Piechocki, proboszcz parafii Strzałków. Taca z piątku i soboty przeznaczona będzie dla Księdza Rekolekcjonisty. Uczyńmy wszystko, by jak najlepiej wykorzystać czas łaski, jakim będą rekolekcje wielkopostne. Program rekolekcji został doręczony każdej rodzinie oraz wyłożony z tyłu kościoła (kaplicy). Jak również jest w gablocie parafialnej.  

W tym dniu odbędzie się Droga Krzyżowa ulicami Koźminka. Serdecznie prosimy, aby poszczególne grupy niosły Krzyż: OSP Koźminek, OSP Chodybki, OSP Nakwasin, OSP Bogdanów, Szkoła Podstawowa w Nakwasinie, OSP Józefina, OSP Osuchów, Urząd Gminy, Szkoła Podstawowa Koźminek, OSP Trzebienie, OSP Karolew, Gimnazjum w Koźminku, Ośrodek Zdrowia, ministranci i lektorzy. 

Podobnie jak w Adwencie, tak w Wielkim Poście Zespół Charytatywny naszej parafii organizuje paczki świąteczne dla biednych rodzin. Będzie wystawiony kosz, do którego możemy składać słodycze i niepsujące się produkty żywnościowe. Chciejmy podzielić się z potrzebującymi. 

Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.15 odbędzie się odbiór alb dzieci, które w tym roku przystąpią do I Komunii św.

23 marca br. o godz. 20 wyruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa z Pleszewa.
Więcej  informacji na plakacie w gablocie.
 

Jest nowy numer „Opiekuna” i „Gościa Niedzielnego”.