Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej...

V Niedziela Wielkiego Postu

V Niedziela Wielkiego Postu – 11 marca 2018  

 

Ogłoszenia duszpasterskie

 

Jutro 19 marca uroczystość św. Józefa, Patrona naszej Diecezji. Msze św. o godz. 800, 1000 i 1700. W tym dniu przypada V rocznica Inauguracji Pontyfikatu Ojca św. Franciszka. Polecajmy w naszych modlitwach Osobę Najwyższego Pasterza Kościoła Powszechnego.

Nabożeństwa pasyjne w Wielkim Poście:

  • Piątek   1630Droga Krzyżowa
  • Niedziela 1700Gorzkie Żale

W tym tygodniu spowiedź w naszym dekanacie: poniedziałek – Strzałków, wtorek – Dębe. 

W przyszłą niedzielę w naszej parafii Biskup Ordynariusz przeprowadzi wizytację pasterską oraz udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży. Na Mszy św. o godz. 900 w Złotnikach wygłosi słowo Boże, podobnie w Rogalu o godz. 930, o godz. 1200 spotka się z Radą Parafialną na plebanii, a o godz. 1230 udzieli sakramentu bierzmowania. O godz. 1500 wizyta u osoby chorej. 

Z racji bierzmowania w przyszłą niedzielę dzieci pierwszokomunijne przychodzą do kościoła na godz. 1100. Na tej Mszy odbędzie się procesja z palmami.

W przyszłą niedzielę młodzież naszej parafii będzie rozprowadzać kartki świąteczne i palmy. Ofiary z tej akcji zasilą fundusz młodzieżowy. Za zrozumienie i ofiarność już dziś składamy serdeczne: Bóg Zapłać  

Jest nowy numer „Gościa Niedzielnego” i „Opiekuna”.