Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej...

Zmartwychwstanie Pańskie

Poniedziałek Wielkanocny – 02 kwietnia 2018  

  

Ogłoszenia duszpasterski

 

Niech Zmartwychwstały Chrystus napełnia Was prawdziwym pokojem, którego świat dać nie może, niech daje siłę do pokonywania trudności, obdarzając wszelkimi potrzebnymi łaskami i błogosławieństwem. Niech spotkanie z Nim w Poranek Wielkanocny umacnia wiarę w Jego żywą obecność w naszym życiu, w Jego Słowie, w Sakramentach Świętych i zawsze prowadzi nas do spotkania z Nim w Eucharystii i w drugim człowieku. Błogosławionych Świąt i radosnego świętowania. Alleluja !

Dziś młodzież naszej parafii serdecznie zaprasza wszystkich parafian na przedstawienie pt. „Zraniony Pasterz” Daniela Ande (Aż). Zapraszamy wszystkich parafian na salę gimnastyczną przy gimnazjum w Koźminku na godz. 18.

 W tym tygodniu przypada I Czwartek miesiąca. W Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu odbędzie się comiesięczna modlitwa i Msza św. w intencji rodzin i obrony życia poczętego.

 W tym tygodniu przypada I Piątek miesiąca:

  • Msze św. o godz. 7.00 i 17.00
  • Całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu
  • Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00
  • Spowiedź od godz. 16.00
  • Krąg Biblijny 19.30

W sobotę odwiedziny chorych z posługą sakramentalną z okazji świąt od godz. 9.00.

Także w sobotę Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP o 7.40. 

W przyszłą niedzielę Kościół obchodzi święto Miłosierdzia Bożego, ustanowiony przez św. Jana Pawła II. O godz. 1500 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

Jest nowy świąteczny numer „Gościa Niedzielnego” i „Opiekuna”.