Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej...

Niedziela Miłosierdzia Bożego

 

Niedziela Miłosierdzia Bożego – 08 kwietnia 2018  

 

 

Ogłoszenia duszpasterski

 

W dzisiejsze święto Bożego Miłosierdzia kończy się Oktawa Wielkanocy. Kończąc uroczysty obchód Zmartwychwstania Pańskiego, serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się, by Zmartwychwstały Pan został uwielbiony. Dziękujemy:

 • Pocztom Sztandarowym i wszystkim jednostkom Ochot. Straży Pożarnych.  Szczególnie OSP w Koźminku za czuwanie nad bezpieczeństwem podczas procesji rezurekcyjnej
 • Orkiestrze Gminnej
 • Muzycznemu zespołowi młodzieżowemu
 • Chórowi żeńskiemu z p. Organistą
 • Lektorom, ministrantom i asyście
 • Paniom Katarzynie Paczesnej za dekorację kwiatami Grobu i ołtarzy
 • Panom Krystianowi i Waldemarowi Biziorom wraz z młodzieżą za przygotowanie Grobu Pańskiego
 • Pani Krystynie Marciniak i Panom Wiesławowi Plucie i Ireneuszowi Kręciołkowi
 • Panu Jerzemu Wałęsie z całym zespołem charytatywnym
 • Panu Andrzejowi Paruszewskiemu za zdjęcia
 • Wszystkim, którzy złożyli ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego i tak licznie uczestniczyli w Triduum Paschalnym. Bóg zapłać!
 • Dziękujemy bardzo serdecznie wszystkim, którzy przyczynili się do tego, byśmy mogli przeżyć te największe święta chrześcijańskie piękniej i głębiej duchowo.

Przeżywając dzisiaj święto Bożego Miłosierdzia, warto postawić sobie pytania: czy staramy się wierzyć i ufać Bogu w każdej sytuacji? Czy wierzymy i ufamy Bogu zwłaszcza, gdy jest nam ciężko i przychodzi nam dźwigać ciężar nieszczęść, kłopotów, krzyża? Pamiętajmy, że niewiara i nieufność bardzo ranią przepełnione miłosierdziem Serce Jezusa. Nie bądźmy niedowiarkami. Nie traćmy ufności w nieskończone miłosierdzie Boże. Niech najczęstszą naszą modlitwą będzie: „Jezu, ufam Tobie”. 

 

Dziś o  godz. 15.00 w naszym kościele Koronka do Bożego Miłosierdzia.

 

W piątek 13-go oddajemy hołd MB Fatimskiej – zapraszamy na wspólną modlitwę różańcową po Mszy św. o godz. 17.30.