Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej...

III Niedziela Wielkanocy

III Niedziela Wielkanocna – 15 kwietnia 2018  

 

 

Ogłoszenia duszpasterski

 

 

W piątek o godz. 16.00 spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św. i ich rodzicami.  

Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła: paniom: Krystynie Marciniak i Teresie Grzegorek, oraz panom Andrzejowi Zajdlowi, Mirosławowi Miklasowi, Wiesławowi Plucie i Ireneuszowi Kręciołkowi. Bóg zapłać!

Za tydzień w całym Kościele powszechnym będzie przeżywany 55 Światowy dzień modlitw o powołania, który otwiera tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.

Jest nowy numer „Gościa Niedzielnego” i „Opiekuna”.

Bożemu miłosierdziu polecają się zmarli: śp. Grzegorz Libiszewski z Łodzi, l. 55 oraz śp. Stanisław Chałęza z Rogala, l. 60. Dobry Jezu…