Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej...

IV Niedziela Wielkanocy

IV Niedziela Wielkanocna – 22 kwietnia 2018  

Ogłoszenia duszpasterski

 

We wtorek (I grupa) i w piątek (II grupa) o godz. 18.00 spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św. 

Pierwsza Komunia św. w naszej parafii – 20 maja, a Komunia św. rocznicowa –  27 maja.

 Od dzisiejszej niedzieli zaczyna się Tydzień Modlitw o Powołania. Pamiętajmy 

w naszych modlitwach w szczególny sposób o powołaniach z naszej parafii.

 Jutro uroczystość św. Wojciecha Biskupa i Męczennika – Głównego Patrona Polski. Msze św. o godz. 7.00 i 17.00.

W związku z przeżywanym Nadzwyczajnym Rokiem św. Józefa, grupy modlitewne naszej parafii zapraszają na całonocne czuwanie z 30 kwietnia na 1 maja br. w intencji o łaskę wiary w naszych rodzinach, o pokój w naszych rodzinach, naszej Ojczyzny i na świecie, a także modlitwa o powołania do służby Bożej, zwłaszcza z naszej parafii. Można zapisywać się na adorację, lista jest w zakrystii. 

Jest nowy numer „Opiekuna” i „Gościa Niedzielnego”.

Bożemu miłosierdziu poleca się zmarła: śp. Irena Bakalarz z Łodzi, l. 82. Dobry Jezu…