Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej...

V Niedziela Wielkanocy

V Niedziela Wielkanocna – 29 kwietnia 2018  

Ogłoszenia duszpasterski

We wtorek (I grupa) i w piątek (II grupa) o godz. 18.00 spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św.

We wtorek rozpoczyna się maj – miesiąc, w którym wyśpiewujemy chwałę Maryi. Nabożeństwa majowe w Koźminku o godz. 16.30. W Sanktuarium w Złotnikach o godz. 18.00. Zapraszamy dzieci, młodzież i wszystkich parafian do uczestnictwa w tym pięknym nabożeństwie. 

W czwartek – 3 maja, uroczystość NMP Królowej Polski. Porządek Mszy św. niedzielny. 

Również 3 maja, podczas sumy o 12.15 za wstawiennictwem św. Floriana, patrona strażaków, będziemy modlić się w intencji wszystkich druhów i ich rodzin, by Bóg chronił ich od nieszczęścia i otaczał swoją opieką. W imieniu Pana Prezesa Zarządu Gminnego OSP serdecznie zapraszamy wszystkich parafian na tę Mszę św.

Także w czwartek w Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu comiesięczna modlitwa w intencji rodzin i poczętego życia. 

W tym tygodniu przypada I Piątek Miesiąca:

  • Msze św. o godz. 7.00 i 17.00
  • Całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu
  • Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00
  • Spowiedź od godz. 16.00
  • Krąg Biblijny o 19.30

W sobotę odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00. 

Także w sobotę Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP o 7.40. 

W związku z przeżywanym Nadzwyczajnym Rokiem św. Józefa, grupy modlitewne naszej parafii zapraszają na całonocne czuwanie z 30 kwietnia na 1 maja br. w intencji o łaskę wiary w naszych rodzinach, o pokój w naszych rodzinach, naszej Ojczyzny i na świecie, a także modlitwa o powołania do służby Bożej, zwłaszcza z naszej parafii. Można zapisywać się na adorację, lista jest w zakrystii. 

Jest nowy numer „Gościa Niedzielnego” i „Opiekuna”. 

Bożemu miłosierdziu poleca się zmarła: śp. Irena Kaczmarkiewicz z Nowego Nakwasina, l. 86. Dobry Jezu…