Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej...

VI Niedziela Wielkanocy

VI Niedziela Wielkanocna – 06 maja 2018  

Ogłoszenia duszpasterski

 

Spotkania z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św.: w środę (I grupa) o godz. 18.00 i w piątek (II grupa) o godz. 18.00 

Trwa maj – miesiąc, w którym wyśpiewujemy chwałę Maryi. Nabożeństwa majowe w Koźminku o godz. 16.30. W Sanktuarium w Złotnikach o godz. 18.00. W kaplicy w Rogalu o godz. 19.00. Zapraszamy dzieci, młodzież i wszystkich parafian do uczestnictwa w tym pięknym nabożeństwie.

We wtorek 8 maja, uroczystość św. Stanisława B i M, głównego Patrona Polski. 

przyszłą niedzielę 13 maja, oddajemy hołd Matce Bożej Fatimskiej – o 16.30 gromadzimy się w kościele w Koźminku, skąd wyruszymy procesjonalnie do Sanktuarium w Złotnikach. Msza św. koncelebrowana i poświęcenie książeczek dzieci I – Komunijnych. Figurę Matki Bożej będą nieśli rodzice dzieci I – Komunijnych razem ze swoimi dziećmi. Będziemy prosili Matkę Bożą, by wypraszała tym dzieciom potrzebne łaski u Pana Boga. W Koźminku nie będzie Mszy św. o godz. 17.00. 

Zwyczajem lat ubiegłych rodzice dzieci klas II całej parafii sprzątają kościół na uroczystość I Komunii św. – sprzątanie kościoła w piątek 18 maja. Szczegóły w przyszłą niedzielę. 

Jest nowy numer „Opiekuna” i „Gościa Niedzielnego”. 

Bożemu miłosierdziu polecają się zmarli: śp. Kazimierz Olszewski z Osuchowa, l. 81, śp. Wojciech Wojciechowski z Sierzchowa, l.47 i śp. Marianna Machelak ze Złotnik, l. 66. Dobry Jezu…