Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej...

IX Niedziela Zwykła

IX Niedziela Zwykła – 03 czerwca 2018   

Ogłoszenia duszpasterski

 

Nabożeństwa czerwcowe codziennie po Mszy św. o godz. 17.00. W Złotnikach  o 18.00. 

W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Po procesji i błogosławieństwie Eucharystycznym, które kończy ośmiodniowy obchód ku czci Najświętszego Sakramentu, poświęcenie wianków i ziół. Na zakończenie Oktawy w sposób szczególny zapraszamy: asystę, dzieci I – Komunijne, rocznicowe, wszystkich ministrantów. Niech Jezus Chrystus będzie od nas uwielbiony. 

W tym tygodniu przypada I Czwartek miesiąca. W Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu odbędzie się comiesięczna modlitwa i Msza św. w intencji rodzin i obrony życia poczętego. 

W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. o godz. 8.00 i 17.00. W tym dniu nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych. 

W związku z przeżywanym Nadzwyczajnym Rokiem św. Józefa, w sobotę, 16 czerwca zapraszamy Parafian na Autokarową Pielgrzymkę do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu. Koszt wyjazdu wynosi 15 zł. Zapisy w zakrystii.

Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie organizuje akcję zbiórki zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego (komputery, drukarki, telefony, monitory, sprzęt RTV, AGD itp.). W naszej parafii taka akcja zostanie przeprowadzona 11 czerwca br. (poniedziałek). Będzie można dostarczyć zużyty sprzęt od godz. 9.00 do godz. 15.00 i pozostawić go na placu obok kaplicy przedpogrzebowej. Już dziś zachęcamy do przejrzenia naszych domów i włączenia się w to dzieło. 

Jest nowy numer „Opiekuna” i „Gościa Niedzielnego”. 

Bożemu miłosierdziu polecają się zmarli śp. Janusz Dzikowski z Koźminka, l. 53, śp. Irena Nagler z Koźminka, l. 86. Pogrzeb śp. Ireny we wtorek o godz. 13.00. Dobry Jezu