Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej...

X Niedziela Zwykła

X Niedziela Zwykła – 10 czerwca 2018  

Ogłoszenia duszpasterski

 

Nabożeństwa czerwcowe codziennie po Mszy św. o godz. 17.00. W Złotnikach o 18.00. 

W środę, 13 czerwca, oddajemy hołd MB Fatimskiej – zapraszamy na wspólną modlitwę różańcową po Mszy św. podczas Nowenny do św. Józefa.  

 W związku z przeżywanym Nadzwyczajnym Rokiem św. Józefa, w sobotę, 16 czerwca zapraszamy Parafian na Autokarową Pielgrzymkę do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu. Koszt wyjazdu wynosi 15 zł. Zapisy w zakrystii. 

Jutro od godz. 9.00 do godz. 15.00 zostanie przeprowadzona akcja zbiórki zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego (komputery, drukarki, telefony, monitory, sprzęt RTV, AGD itp.). Będzie można dostarczyć zużyty sprzęt i pozostawić go na placu obok kaplicy przedpogrzebowej.

W dniach od 18 do 20 czerwca br. odbędą się rekolekcje wyjazdowe dla młodzieży naszej parafii (ok. 50 osób). Zwracamy się z prośbą do naszych Drogich Parafian o wsparcie i pomoc. Będzie można to uczynić w najbliższą niedzielę składając dobrowolną ofiarę do puszek przed kościołem. 

Pragniemy poinformować, że w wakacje (lipiec i sierpień), nie będzie Mszy św. w niedziele i uroczystości o godz. 12.15. Biuro Parafialne czynne będzie od poniedziałku do piątku od godz. 8.00 do 9.00 i po Mszy św. wieczorowej. 

Jest nowy numer „Gościa Niedzielnego” i „Opiekuna”. 

Bożemu miłosierdziu poleca się zmarły śp. Jerzy Jaśkiewicz z Koźminka, l. 76. Dobry Jezu…