Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej...

XI Niedziela Zwykła

XI Niedziela Zwykła – 17 czerwca 2018  

Ogłoszenia duszpasterski

 

W piątek zakończenie roku szkolnego, na Mszy św. o godz. 8.00 podziękujemy Panu Bogu za szczęśliwie przeżyty rok szkolny, za trud nauczycieli, katechetów, wychowawców i rodziców i polecimy się opiece Bożej na czekający nas wakacyjny wypoczynek. 

W sobotę przypada Dzień Ojca. Pamiętajmy w tym dniu szczególnie o naszych ojcach, wypraszając dla żyjących łaskę Bożego błogosławieństwa, a dla zmarłych łaskę wiecznego zbawienia. 

W dniach od 18 do 20 czerwca br. odbędą się rekolekcje wyjazdowe dla młodzieży naszej parafii (ok. 50 osób). Zwracamy się z prośbą do naszych Drogich Parafian o wsparcie i pomoc. Będzie można to uczynić w dzisiejszą niedzielę składając dobrowolną ofiarę do puszek przed kościołem. Za zrozumienie i pomoc: serdeczne Bóg zapłać.

Pragniemy poinformować, że w wakacje (lipiec i sierpień), nie będzie Mszy św. w niedziele i uroczystości o godz. 12.15. Biuro Parafialne czynne będzie od poniedziałku do piątku od godz. 8.00 do 9.00 i po Mszy św. wieczornej.

Jest nowy numer „Opiekuna” i „Gościa Niedzielnego”. 

Bożemu miłosierdziu polecają się zmarli śp. Alfreda Muszyńska z Koźminka, l. 87, śp. Władysława Śledź z Karolewa Starego, l. 82 oraz śp. Andrzej Lejnert z Tymianku, l. 57. Pogrzeb śp. Andrzeja w środę o godz. 15.00
w Złotnikach.
Dobry Jezu…