Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej...

NARODZENIE ŚW. JANA CHRZCICIELA

Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela – 24 czerwca 2018  

Ogłoszenia duszpasterski

 

W piątek obchodzić będziemy uroczystość Świętych Apostołów: Piotra i Pawła – Msze św. o godz. 9.00 i 17.00. W tym dniu nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.  

Dekretem Ks. Biskupa Ordynariusza z dniem 1 lipca br. Ks. Rafał zostaje zwolniony ze stanowiska wikariusza naszej parafii i mianowany wikariuszem w parafii św. Apostołów Piotra i Pawła w Lututowie.

Serdecznie dziękujemy ks. Rafałowi za czteroletnią posługę w naszej parafii i życzymy wiele sukcesów i osiągnięć na nowej placówce duszpasterskiej. Pożegnanie w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00

Pragniemy poinformować, że w wakacje (lipiec i sierpień), nie będzie Mszy św. w niedziele i uroczystości o godz. 12.15. Biuro Parafialne czynne będzie od poniedziałku do piątku od godz. 8.00 do 9.00 i po Mszy św. wieczorowej.

Jest nowy numer „Gościa Niedzielnego” i „Opiekuna”.

Bożemu miłosierdziu poleca się zmarli: śp. Stanisław Borkowski z Koźminka, l. 74 oraz śp. Jan Nowacki z Koźminka, l. 60. Dobry Jezu…