Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej...

XIV Niedziela Zwykła

XIV Niedziela Zwykła – 08 lipca 2018  

Ogłoszenia duszpasterski

 

W tym tygodniu odpusty w parafii Chlewo:

11 lipca – św. Benedykta, 13 lipca - św. Małgorzaty (w Gaci Kaliskiej )

Jak już informowaliśmy, w wakacje (lipiec i sierpień), nie będzie Mszy św. w niedziele i uroczystości o godz. 12.15. Kancelaria czynna będzie od poniedziałku do piątku od godz. 8.00 do 9.00 i po Mszy św. wieczorowej.

W piątek 13 lipca oddajemy hołd MB Fatimskiej, modlitwa różańcowa przed Mszą św. o godz. 1630

Jest nowy numer „Gościa Niedzielnego” i „Opiekuna”.

Bożemu miłosierdziu poleca się zmarły: śp. Szymon Majewski z Trzebień, l. 23. Dobry Jezu…