Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej...

Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – 25 listopada 2018

Ogłoszenia duszpasterski

 

Dziś na Mszy św. o godz. 8.00 poświęcenie opłatków, które będzie rozprowadzał Pan Organista. Podtrzymajmy staropolski zwyczaj łamania się opłatkiem i składania życzeń w wieczór wigilijny. Opłatek od p. Organisty, który będzie rozprowadzany po mszach św. w niedzielę i środę, niech będzie formą wynagrodzenia dla Niego za całoroczną posługę podczas nabożeństw w naszej parafii. 

W dzisiejszą niedzielę Zespół Charytatywny przeprowadzi zbiórkę do puszek, jako przygotowanie paczek świątecznych dla biednych rodzin i dzieci naszej parafii. 

Od czwartku rozpoczniemy nowennę przed uroczystością MB Niepokalanie Poczętej. Codziennie będziemy spotykać się na modlitwie w Złotnikach o godz. 16.00. Zapraszamy!

W pierwszą sobotę miesiąca odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 900.

Również w sobotę o godz. 740 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.

W przyszłą niedzielę rozpoczynamy  Adwent –  czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa, a zarazem nowy rok liturgiczny.

W zakrystii można nabyć świecę wigilijną Caritas, której sprzedaż przyczynia się do wsparcia ubogich i potrzebujących. Cena świecy 6 zł.

Jest nowy numer „Gościa Niedzielnego”  oraz  „Małego Gościa Niedzielnego”.