Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej...

IV Niedziela Adwentu

IV Niedziela Adwentu – 23 grudnia 2018

Ogłoszenia duszpasterski

Jutro wigilia Bożego Narodzenia. Jednym z jej elementów jest wieczerza wigilijna, do której zasiadamy wraz z naszymi domownikami. Dzielenie się opłatkiem niech nie będzie tylko pustym obrzędem, ale niech mu towarzyszy przeproszenie i przebaczenie w naszych rodzinach. Jednak centralnym wydarzeniem, do którego przygotowuje nas wieczerza wigilijna, będzie uroczysta msza zwaną Pasterką, w Złotnikach o godz. 2200, a w kościele parafialnym o północy. 

W związku z wieczerzą wigilijną przypominamy, że jest to wieczerza postna i bezalkoholowa. Warto również zastanowić się, czy w naszej rodzinie bądź w naszym otoczeniu nie ma osób samotnych, które można by zaprosić na wigilię.

Na Pasterki serdecznie zapraszamy wszystkich parafian i gości, szczególnie zaś Orkiestrę Gminną i chór naszej parafii. 

W Boże Narodzenie nie będzie Mszy św. o godz. 800 i w Złotnikach. Msze św. w Rogalu i Trzebieniach o godz. 900.

W II święto porządek Mszy św. niedzielny. Po Mszy św. o  godz. 1700odbędzie się 18 Koncert Bożonarodzeniowy w wykonaniu Orkiestry Gminnej. Serdecznie zapraszamy

Jest nowy świąteczny numer „Gościa Niedzielnego”.

Bożemu miłosierdziu poleca się zmarły: śp. Eliasz Sztandera z Koźminka, l. 64. Dobry Jezu…