Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej...

Święto św. Szczepana

Święto Świętego Szczepana – 26 grudnia 2018

Ogłoszenia duszpasterski

 

Dzisiaj po Mszy św. o  godz. 1700 odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu Orkiestry Gminnej. W imieniu członków Orkiestry zapraszamy jak najliczniej na koncert – nasza obecność sprawi członkom Orkiestry wiele radości i będzie naszym podziękowaniem za ich trud i wysiłek podejmowany na chwałę Bogu i dla dobra naszej społeczności. Serdecznie zapraszamy.

W czwartek przypada odpust ku czci Patrona naszej Parafii – św. Jana Apostoła i Ewangelisty. Msze św. o godz. 8.00, uroczysta suma odpustowa o godz. 12.00 i o 17.00. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

Osobom pomagającym organizować przekazywanie darów biednym dzieciom i potrzebującym w ramach Caritas naszej parafii i wszystkim, którzy złożyli  dary, składamy serdeczne podziękowania.

W niedzielę 30 grudnia po Mszy św. o godz. 17.00 odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu kapeli Dysonans. Serdecznie na ten koncert zapraszamy.

Bożemu miłosierdziu polecamy śp. Kazimierza Wojciechowskiego z Nowego Nakwasina, l. 74. Pogrzeb śp. Kazimierza w sobotę o godz. 13.30. Dobry Jezu…

W piątek rozpoczynamy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Kolęda będzie przebiegać w następującym porządku – na wioskach od godz. 830, w Koźminku od 1500. Państwa Sołtysów prosimy serdecznie o zorganizowanie transportu dla księży (wyjazd spod plebanii o 815). Podczas kolędy na stole niech będzie krzyż, zapalone świece, woda święcona, zeszyty do religii. Będziemy modlić się wspólnie o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla całej rodziny. Także w tym roku wraz z księdzem będą chodzili ministranci, chciejmy ich wspomóc ofiarą na fundusz ministrancki. Ofiary złożone na kolędzie w tym roku będą przeznaczone na osuszenie i odwodnienie kościoła parafialnego w Koźminku.

Plan kolędy:

Piątek 28 grudnia

830 Osuchów – 2 księży

Sobota 29 grudnia

830 Trzebienie – 2 księży

Poniedziałek 31 grudnia

830 Nowy Nakwasin przy drodze asfaltowej – 2 księży