Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej...

Uroczystość Świętej Rodziny

Uroczystość Świętej Rodziny – 30 grudnia 2018

Ogłoszenia duszpasterski

 

 1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 17.00 odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu kapeli Dysonans. Serdecznie na ten koncert zapraszamy.
 1. Jutro kończy się rok 2018. Na Mszy św. o godz. 17, wobec wystawionego Najświętszego Sakramentu, będziemy przepraszać Pana Boga za grzechy i zaniedbania minionego roku, podziękujemy za otrzymane łaski i powierzymy siebie, swoich bliskich, naszą parafię, naszych zmarłych, naszą ojczyznę i wszystkie nasze sprawy w nadchodzącym 2019 roku. 
 1. We wtorek rozpoczynamy Nowy Rok 2019 – uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki i Światowy Dzień Pokoju. Msze św. jak w niedzielę.
 1. W tym tygodniu przypada I Czwartek miesiąca. W sanktuarium św. Józefa w Kaliszu, comiesięczna modlitwa w intencji rodzin i obrony poczętego życia. 
 1. W tym tygodniu przypada I Piątek miesiąca:
 • Msze św. o godz. 7.00 i 17.00
 • Całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu
 • Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00
 • Spowiedź od godz. 16.00
 1. W przyszłą niedzielę uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli)– poświęcenie kadzidła, kredy i wody na każdej Mszy św.  Zapraszamy serdecznie na Mszę św. o godzinie 12:15 wszystkie dzieci i młodzież jak i dorosłych. Po mszy odbędzie się po praz pierwszy w naszej Parafii „Orszak Trzech Króli” po mszy przejdziemy wraz z orkiestrą na rynek gdzie będzie koncert kolęd w wykonaniu uczniów szkoły w Koźminku, jasełka i koncert orkiestry gminnej. Zapraszamy wszystkie dzieci w przebraniach króli i z koronami.
 1. Ze względu na kolędę, w tym miesiącu nie będzie wizyty z posługą sakramentalną u osób chorych.
 1. Jest nowy numer „Opiekuna”
 1. Bożemu miłosierdziu polecamy śp. Zofię Skowron z Nowego Nakwasina, l. 77. Pogrzeb śp. Zofii w poniedziałek o godz. 10.00. Dobry Jezu…