Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej...

Uroczystość Objawienia Pańskiego

Uroczystość Objawienia Pańskiego – 06 stycznia 2019

Ogłoszenia duszpasterski

 

  1. Dzisiaj obchodzimy uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli)– poświęcenie kadzidła, kredy i wody na każdej Mszy św.  Zapraszamy serdecznie na Mszę św. o godzinie 12:15 wszystkie dzieci i młodzież jak i dorosłych. Po mszy odbędzie się po praz pierwszy w naszej Parafii „Orszak Trzech Króli” po mszy przejdziemy wraz z orkiestrą na rynek gdzie będzie koncert kolęd w wykonaniu uczniów szkoły w Koźminku, jasełka i koncert orkiestry gminnej. Zapraszamy wszystkie dzieci w przebraniach króli i z koronami.

 

  1. W przyszłą niedzielę 13 stycznia oddajemy hołd MB Fatimskiej i wsłuchujemy się w Jej orędzie wzywające do nawrócenia i pokuty. Zapraszamy na różaniec po Mszy św. o godz. 17.00.

 

  1. Jest nowy numer „Gościa Niedzielnego”.