Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej...

III Niedziela Zwykła

III Niedziela Zwykła – 27 stycznia 2019

Ogłoszenia duszpasterski

 

 1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 17.00, odbędzie się koncert kolęd zespołu Koźminiacy. Serdecznie zapraszamy.
 1. W tym tygodniu I Piątek miesiąca:
 • Msze św. o 700 i 1700
 • Całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu
 • Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 1500
 • Spowiedź od godz. 1600
 • Krąg Biblijny 1930
 1. W sobotę 2 lutego obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego (MB Gromnicznej). Msze św. w Koźminku o godz. 800, 1100i 1700.  

         W Złotnikach, Trzebieniach i Rogalu jak w niedzielę.

 1. W następną niedzielę z okazji Światowego Dnia Osób Konsekrowanych, po Mszach św. odbędzie się zbiórka do puszek dla zakonów kontemplacyjnych.W naszej diecezji są cztery zakony klauzurowe – Siostry Kapucynki (Ostrów Wlkp.), Siostry Karmelitanki (Kalisz – Niedźwiady), Siostry Klaryski (Kalisz) i Siostry Kamedułki (Złoczew). Pragniemy wspomóc je materialnie. 
 1. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.15 odbędzie się mierzenie alb dzieci, które w tym roku przystąpią do I Komunii św. 
 1. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00 odbędzie się pierwsze organizacyjne spotkanie młodzieży z klas VII i VIII którzy będą przygotowywać się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.
 1. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w miesiącu lutym odbędą się, z racji Dnia Chorego, w poniedziałek 11 lutego od godz. 900.
 1. Jest nowy numer „Opiekuna” i „Gościa Niedzielnego”. W dzisiejszym Gościu jest bezpłatna płyta z filmem „Bóg nie umarł 2”.
 1. Bożemu miłosierdziu polecają się śp. Antonina Szafran z Osuchowa, l. 92 i śp. Sławomir Trzciński z Bogdanowa, l. 54. Oraz śp. Helena Michałkiewicz z N/Nakwasina, l. 92 której pogrzeb odbędzie się w środę 29.01. o godzinie 13.00 Dobry Jezu…