Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej...

IV Niedziela Zwykła

IV Niedziela Zwykła – 03 lutego 2019

Ogłoszenia duszpasterski

 

  1. W dzisiejszą niedzielę z okazji Światowego Dnia Osób Konsekrowanych, po Mszach św. odbędzie się zbiórka do puszek dla zakonów kontemplacyjnych. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  1. W dzisiejszą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.15 odbędzie się mierzenie alb dzieci, które w tym roku przystąpią do I Komunii św. 
  1. Także dzisiaj po Mszy św. o godz. 17.00 odbędzie się pierwsze organizacyjne spotkanie młodzieży z klas VII i VIII którzy będą przygotowywać się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.
  1. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.15, odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii św. 
  1. W czwartek w sanktuarium św. Józefa w Kaliszu, comiesięczna modlitwa w intencji rodzin i obrony poczętego życia. 
  1. Jest nowy numer „Gościa Niedzielnego”.
  1. Bożemu miłosierdziu poleca się śp. Edward Skrzypiński z Chodybek, l. 83, oraz śp. Krystyna Augustyniak z Kalisza, l. 78. Pogrzeb śp. Krystyny w poniedziałek o godz. 1300. Dobry Jezu…