Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej...

V Niedziela Zwykła

V Niedziela Zwykła – 10 lutego 2019

Ogłoszenia duszpasterski

 

  1. W ubiegłą niedzielę z okazji Światowego Dnia Osób Konsekrowanych, do puszek dla zakonów kontemplacyjnych zebrano 1100 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  1. W dzisiejszą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.15, odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii św. 
  1. Jutro, we wspomnienie MB z Lourdes, obchodzimy w Kościele Światowy Dzień Człowieka Chorego. W tym dniu o godz. 1700Msza św. z sakramentem chorych. Prosimy rodziny, aby zatroszczyły się o swoich bliskich i pomogły im dotrzeć do kościoła. Przed Mszą św. okazja do spowiedzi. Jutro odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00.
  1. W środę, 13 lutego, oddajemy hołd MB Fatimskiej – zapraszamy na wspólną modlitwę różańcową po Mszy św. podczas Nowenny do św. Józefa.  
  1. Jest nowy numer „Opiekuna” i „Gościa Niedzielnego”.