Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej...

II Niedziela Wielkiego Postu

II Niedziela Wielkiego Postu – 17 marca 2019

Ogłoszenia duszpasterskie

 

 1. W ubiegłą niedzielę Zespół Charytatywny naszej parafii po Mszach św. przeprowadził zbiórkę do puszek jako wsparcie dla ubogich rodzin naszej parafii. Zebrano 1700 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.
 1. Dzisiejsza niedziela nazywana jest niedzielą Ad Gentes(do narodów). Pamiętajmy o wspieraniu modlitewnym i materialnym misjonarzy. Po Mszach św. zbiórka do puszek. 
 1. Nabożeństwa pasyjne w Wielkim Poście:
 • Piątek   1630 Droga Krzyżowa
 • Niedziela 1700 Gorzkie Żale
 1. We wtorek 19 marca uroczystość św. Józefa, Patrona naszej Diecezji. Msze św. o godz. 800, 1000 i 1700. W tym dniu przypada 6 rocznica Inauguracji Pontyfikatu Ojca św. Franciszka. Polecajmy w naszych modlitwach Osobę Najwyższego Pasterza Kościoła Powszechnego.
 1. Informujemy, że kurs przedmałżeński odbędzie się w kościele w Strzałkowie w dniach od 1 do 5 kwietnia br.Spotkania codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 1830
 1. Nasza Parafia organizuje 6 dniową pielgrzymkę do Włoch w terminie 7 – 14 lipca br. program wywieszony jest w gablocie, informacje i zapisy u ks. Sebastiana.
 1. W tym tygodniu spowiedź w naszym dekanacie: poniedziałek – parafia Chlewo.
 1. Jest nowy numer „Gościa Niedzielnego”.
 1. Rekolekcje dla par niesakramentalnych z terenu diecezji kaliskiej odbędą się w dniach 22-24 marca br.: w piątek i  sobotę o godz. 19.00, zakończenie w niedzielę o godz. 16.00. Zapraszamy do Sanktuarium Serca Jezusa Miłosiernego w Kaliszu, ul. Stawiszyńska 2 (możliwość parkowania samochodu na terenie klasztornym).