Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej...

IV Niedziela Wielkiego Postu

IV Niedziela Wielkiego Postu – 31 marca 2019

Ogłoszenia duszpasterskie

 

 1. W I czwartek miesiąca (4 kwietnia) w Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu odbędzie się comiesięczna modlitwa i Msza św. w intencji rodzin i obrony życia poczętego. Z naszej parafii organizowana jest pielgrzymka do Kalisza. Chętnych prosimy o zgłaszanie się w kancelarii lub zakrystii. Autokar będzie jechał z Koźminka przez Nakwasin.
 1. W piątek w naszej parafii rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. Rekolekcje poprowadzi Ksiądz profesor Józef Szymański z diecezji włocławskiej. Taca z piątku i soboty przeznaczona będzie dla Księdza Rekolekcjonisty. Uczyńmy wszystko, by jak najlepiej wykorzystać czas łaski, jakim będą rekolekcje wielkopostne. Program rekolekcji został doręczony każdej rodzinie oraz wyłożony z tyłu kościoła (kaplicy). Jak również jest w gablocie parafialnej.
 1. W tym dniu odbędzie się Droga Krzyżowa ulicami Koźminka. Serdecznie prosimy, aby poszczególne grupy niosły Krzyż:OSP Koźminek, OSP Chodybki, OSP Nakwasin, OSP Bogdanów, Szkoła Podstawowa w Nakwasinie, OSP Józefina, OSP Osuchów, Urząd Gminy, Szkoła Podstawowa Koźminek, OSP Trzebienie, OSP Karolew, Gimnazjum w Koźminku, Ośrodek Zdrowia, ministranci i lektorzy. 
 1. Nabożeństwa pasyjne w Wielkim Poście:
 • Piątek   1630 Droga Krzyżowa
 • Niedziela 1700 Gorzkie Żale
 1. Informujemy, że kurs przedmałżeński odbędzie się w kościele w Strzałkowie w dniach od 1 do 5 kwietnia br.Spotkania codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 1830
 1. Nasza Parafia organizuje 6 dniową pielgrzymkę do Włoch w terminie 7 – 14 lipca br. program wywieszony jest w gablocie, informacje i zapisy u ks. Sebastiana.
 1. W tym tygodniu spowiedź w naszym dekanacie: poniedziałek – Strzałków, wtorek – Goszczanów, środa – Kosmów.
 1. Podobnie jak w Adwencie, tak w Wielkim Poście Zespół Charytatywny naszej parafii organizuje paczki świąteczne dla biednych rodzin. Będzie wystawiony kosz, do którego możemy składać słodycze i niepsujące się produkty żywnościowe. Chciejmy podzielić się z potrzebującymi.
 1. Jest nowy numer „Gościa Niedzielnego”.