Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej...

V Niedziela Wielkiego Postu

V Niedziela Wielkiego Postu – 07 kwietnia 2019

Ogłoszenia duszpasterskie

 

 1. Przyszła niedziela jest Niedzielą Palmową – procesja z palmami na Mszy św. o godz. 1215.
 1. W tym tygodniu spowiedź wielkopostna w naszym dekanacie: wtorek - Dębe.
 1. W sobotę 13-go oddajemy hołd MB Fatimskiej – zapraszamy na wspólną modlitwę różańcową po Mszy św. o godz. 17.00.
 1. Nabożeństwa pasyjne w Wielkim Poście:
 • Piątek   1630 Droga Krzyżowa
 • Niedziela 1700 Gorzkie Żale
 1. W Wielki Wtorek 16 kwietnia od  godz. 900 odwiedziny chorych z posługą sakramentalną. Prosimy chorych zgłaszać w zakrystii.
 1. Nasza Parafia organizuje 6 dniową pielgrzymkę do Włoch w terminie 7 – 14 lipca br. program wywieszony jest w gablocie, informacje i zapisy u ks. Sebastiana.
 1. Podobnie jak w Adwencie, tak w Wielkim Poście Zespół Charytatywny naszej parafii organizuje paczki świąteczne dla biednych rodzin. Jest wystawiony kosz, do którego możemy składać słodycze i niepsujące się produkty żywnościowe. Chciejmy podzielić się z potrzebującymi.
 1. Jest nowy numer „Opiekuna” i „Gościa Niedzielnego”. W dzisiejszym Gościu jest płyta z filmem „Ignacy Loyola”. Pięknie opowiedziana historia św. Ignacego Loyoli.
 1. Bożemu miłosierdziu polecają się: śp. Wacław Kacprzak z Koźminka, l. 76 oraz śp. Bogdan Perek z Osuchowa, l. 59. Dobry Jezu…