Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej...

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 21 kwietnia 2019

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. W tych dniach Świątecznych Kościół prowadzi nas do pustego grobu Jezusa Chrystusa, abyśmy usłyszeli niewiarygodne, a jednak prawdziwe: Nie ma Go tutaj, zmartwychwstał!

    Niech blask, który bije od Zmartwychwstałego opromienia Wasze życie, przepełniając je wzajemną miłością i radością. Niech siła, która odsunęła głaz i zwaliła z nóg żołnierzy, w Waszym życiu odsuwa od Was wszelkie niebezpieczeństwa i problemy. Niech odwaga pierwszych świadków Zmartwychwstania Jezusa będzie i naszą odwagą, wyrażającą się w głoszeniu każdemu napotkanemu człowiekowi, że Jezus Chrystus prawdziwie Zmartwychwstał. Alleluja!

    Wszystkim rodzinom i naszym gościom, osobom samotnym, chorym i cierpiącym, życzymy, aby spotkanie ze Zmartwychwstałym ożywiło naszą wiarę w Syna Bożego. Niech Chrystus Zmartwychwstały wypełni nasze serca pokojem i wielkanocną radością.

  2. W II dzień świąt Wielkanocy – porządek Mszy św. niedzielny.
  3. W przyszłą niedzielę Kościół obchodzi święto Miłosierdzia Bożego, ustanowiony przez św. Jana Pawła II. O godz. 1500 Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  4. Jest nowy świąteczny numer „Opiekuna”, „Gościa Niedzielnego” i „Małego Gościa Niedzielnego”. W Małym Gościu jest płyta z piosenkami Arki Noego.
  5. Bożemu miłosierdziu polecają się: śp. Krystyna Trzcińska z Osuchowa, l. 67. Dobry Jezu…