Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej...

III Niedziela Wielkanocna

III Niedziela Wielkanocna – 05 maja 2019

Ogłoszenia duszpasterskie

 

  1. W dzisiejszą niedzielę modlimy się o powołania do kapłaństwa..
  2. W czwartek i piątek o godz. 15.30 spotkanie z dziećmi przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodzicami. 
  3. Trwa maj – miesiąc, w którym wyśpiewujemy chwałę Maryi. Nabożeństwa majowe w Koźminku o godz. 16.30. W Sanktuarium w Złotnikach o godz. 18.00. Zapraszamy dzieci, młodzież i wszystkich parafian do uczestnictwa w tym pięknym nabożeństwie. 
  4. Również w dzisiejszą niedzielę nasza parafia włącza się w akcję „Narodowe czytanie Pisma Świętego” przed wieczorną Mszą Świętą o godzinie 16:20 przez pół godziny będziemy czytać Ewangelię wg św. Jana.
  5. Zwyczajem lat ubiegłych rodzice dzieci klas II całej parafii sprzątają kościół na uroczystość I Komunii św. – sprzątanie kościoła w piątek 17 maja. Szczegóły w przyszłą niedzielę.
  6. W sobotę po Mszy św. odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VII.
  7. Jest nowy numer „Opiekuna”, którym jest relacja z Wigilii Paschalnej w naszej parafii i „Gościa Niedzielnego”.
  8. Bożemu miłosierdziu polecają się zmarli: śp. Władysława Łyskanowska z Tymianku, l. 83 oraz śp. Paweł Marciniak z Chodybek, l. 60. Pogrzeb śp. Pawła we wtorek o godz. 12.00 w Złotnikach. Dobry Jezu…