Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej...

IV Niedziela Wielkanocna

IV Niedziela Wielkanocna – 12 maja 2019

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Spotkania z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św.: we wtorek i w czwartek o godz. 15.00.
 2. Jutro oddajemy hołd MB Fatimskiej – o 16.30 gromadzimy się w kościele w Koźminku, skąd wyruszymy procesjonalnie do Sanktuarium w Złotnikach. Msza św. koncelebrowana i poświęcenie książeczek dzieci I – Komunijnych. Figurę Matki Bożej będą nieśli rodzice dzieci I – Komunijnych razem ze swoimi dziećmi. Będziemy prosili Matkę Bożą, by wypraszała tym dzieciom potrzebne łaski u Pana Boga.
 3. W najbliższą niedzielę przeżywać będziemy uroczystość I Komunii św. na Mszy św. o godz. 11.00.
 4. Spowiedź dzieci, rodziców, rodzeństwa, chrzestnych – w sobotę o godz. 9.45. Dzieci przynoszą do poświęcenia medaliki.
 5. Na uroczystość I Komunii św. w imieniu dzieci i rodziców serdecznie zapraszamy orkiestrę, lektorów i ministrantów.
 6. Msze św. w kaplicach: Złotniki i Rogal – 9.00, Trzebienie – 9.45. W przyszłą niedzielę nie będzie Mszy św. o 12.15
 7. Na uroczystość I Komunii sprzątają kościół i otoczenie rodzice dzieci klas II całej naszej parafii w piątek w następującym porządku:
 • Panowie o 9.00 myją posadzkę i sprzątają otoczenie kościoła
 • Panie o 12.00 zmywają chemię z posadzki i gruntownie sprzątają kościół i otoczenie i przygotowują kościół na uroczystość.
 1. Jest nowy numer „Gościa Niedzielnego”.
 2. W dniach 29 i 30 czerwca b.r. organizowana jest pielgrzymka do Gietrzwałdu i Świętej Lipki. Kontakt pod numerami telefonów: 516 083 851 i 695 236 377. Koszt pielgrzymki do 270 zł. Informacje w gablocie.
 3. Zwracamy się z prośbą do naszych Parafian o wsparcie dla młodzieży z Kazachstanu, która będzie przebywała w Polsce od 3 do 19 czerwca br. Organizatorami wyjazdu są polscy misjonarze. W grupie oprócz dzieci i młodzieży, będą również potomkowie polskich zesłańców. Dla większości z nich będzie to pierwsze spotkanie z ojczyzną przodków. Ofiary można składać do puszek po każdej mszy św. i w następną niedzielę 19 maja.
 4. Bożemu miłosierdziu poleca się zmarły: śp. Henryk Niewieś z Kalisza, l. 67. Dobry Jezu…