Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej...

V Niedziela Wielkanocna

V Niedziela Wielkanocna – 19 maja 2019

Ogłoszenia duszpasterskie

 

 1. W duchu radości i wdzięczności Panu Bogu nasza parafia poleca dzisiaj opiece Pani Złotnickiej 25 dzieci przeżywające uroczystość I Komunii św.
 2. Jutro w Sanktuarium w Złotnikach na Mszy św. o godz. 16.00, zawierzymy dzieci opiece Matki Najświętszej.
 3. Od środy rozpoczynamy „Biały Tydzień” dla dzieci Pierwszokomunijnych, ich rodziców i rodzin. Zapraszamy na nabożeństwo majowe o 16.30 i codzienną Mszę św.
 4. We wtorek dzieci pierwszokomunijne wraz z rodzicami udają się w pielgrzymce do Lichenia. Wyjazd we wtorek o 9.30.
 5. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać na Mszy św. o godz. 12.15 Komunię św. rocznicową:
 • Spotkanie z dziećmi w środę i piątek o godz. 15.30
 • W sobotę o godz. 15.30 spowiedź dla dzieci, rodziców, chrzestnych i krewnych
 • W niedzielę dzieci w strojach pierwszokomunijnych zapraszamy na godz. 12.00
 1. Jest nowy numer „Opiekuna” i „Gościa Niedzielnego”.
 2. W dniach 29 i 30 czerwca b.r. organizowana jest pielgrzymka do Gietrzwałdu i Świętej Lipki. Kontakt pod numerami telefonów: 516 083 851 i 695 236 377. Koszt pielgrzymki do 270 zł. Informacje w gablocie.
 3. Zwracamy się z prośbą do naszych Parafian o wsparcie dla młodzieży z Kazachstanu, która będzie przebywała w Polsce od 3 do 19 czerwca br. Organizatorami wyjazdu są polscy misjonarze. W grupie oprócz dzieci i młodzieży, będą również potomkowie polskich zesłańców. Dla większości z nich będzie to pierwsze spotkanie z ojczyzną przodków. Ofiary można składać do puszek po każdej mszy św.
 4. Bożemu miłosierdziu polecamy zmarłą śp. Marię Janiak z Nowego Nakwasina, l. 73. Pogrzeb śp. Marii w poniedziałek o godz. 12.00. Dobry Jezu…