Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej...

VI Niedziela Wielkanocna

VI Niedziela Wielkanocna – 26 maja 2019

Ogłoszenia duszpasterskie

 

  1. W dzisiejszą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.15 przeżywać będziemy rocznicę I Komunii św. Dzieci w strojach pierwszokomunijnych zapraszamy na godz. 12.00. 
  2. Dzisiaj Dzień Matki. Pamiętajmy o naszych mamach w modlitwach i zanośmy w ich intencjach prośby do Pana Boga o ich zdrowie i wszelkie łaski, a dla zmarłych matek prośmy o wieczne zbawienie. Po Mszy św. o godz. 17.00 koncert zespołu Koźminiacy nawiązujący do dzisiejszego święta.
  3. We wtorek od godz. 9.00 do godz. 16.00 zostanie przeprowadzonaakcja zbiórki zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego (komputery, drukarki, telefony, monitory, sprzęt RTV, AGD itp.). Będzie można dostarczyć zużyty sprzęt i pozostawić go na placu obok kaplicy przedpogrzebowej. Przychody z akcji wspomogą zakup nowoczesnych Inkubatorów do Szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce.
  4. Także we wtorek o godzinie 18.00 w kościele odbędzie się spotkanie organizacyjne dla pielgrzymów wybierających się w lipcu na pielgrzymkę do Włoch.
  5. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 7.00 różaniec, a Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP o 7.40.
  6. Także w sobotę odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00.
  7. Również w sobotę przypada Dzień Dziecka. Pamiętajmy o naszych dzieciach w modlitwie i wypraszajmy dla nich Boże błogosławieństwo i mądrość życia.
  8. Jest nowy numer „Gościa Niedzielnego”.
  9. W dniach 29 i 30 czerwca b.r. organizowana jest pielgrzymka do Gietrzwałdu i Świętej Lipki. Kontakt pod numerami telefonów: 516 083 851 i 695 236 377. Koszt pielgrzymki do 270 zł. Informacje w gablocie.