Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej...

Wniebowstąpienie Pańskie

Wniebowstąpienie Pańskie – 02 czerwca 2019

Ogłoszenia duszpasterskie

 

 1. Nabożeństwa czerwcowe codziennie po Mszy św. o godz. 17.00. W Złotnikach o godz. 18.30.
 2. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. 
 3. W tym tygodniu przypada I Czwartek miesiąca. W Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu odbędzie się comiesięczna modlitwa i Msza św. w intencji rodzin i obrony życia poczętego.
 4. Także w tym tygodniu przypada I Piątek Miesiąca:
 • Msze św. o godz. 7.00 i 17.00
 • Całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramenty
 • Koronka do Bożego Miłosierdzia o 15.00
 • Spowiedź od godz. 15.30
 • Krąg Biblijny o 19.30 
 1. Jest nowy numer „Opiekuna” i „Gościa Niedzielnego”.
 2. W dniach 29 i 30 czerwca b.r. organizowana jest pielgrzymka do Gietrzwałdu i Świętej Lipki. Kontakt pod numerami telefonów: 516 083 851 i 695 236 377. Koszt pielgrzymki do 270 zł. Informacje w gablocie.
 3. Na przyszłą niedzielę organizowana jest piesza pielgrzymka na odpust do Dębego. Rozpoczęcie pielgrzymki o godz. 8.50. Serdecznie zapraszamy. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej.
 4. Bożemu miłosierdziu polecają się zmarłe: śp. Lucyna Michalska, z Nowego Nakwasina, l. 73 i śp. Danuta Matczak z Trzebień Drugich, l 79. Pogrzeb śp. Lucyny w poniedziałek o godz. 14.00, a pogrzeb śp. Danuty w środę o godz. 11.00. Dobry Jezu…