Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej...

XII Niedziela Zwykła

XII Niedziela Zwykła – 23 czerwca 2019

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Dzisiaj przypada Dzień Ojca. Pamiętajmy w tym dniu szczególnie o naszych ojcach, wypraszając dla żyjących łaskę Bożego błogosławieństwa, a dla zmarłych łaskę wiecznego zbawienia. 
  2. Jutro obchodzimy uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela – największego i ostatniego z proroków. Msze św. o godz. 8.00 i o 17.00.
  3. W czwartek o godz. 18.00 zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Po procesji i błogosławieństwie Eucharystycznym, które kończy ośmiodniowy obchód ku czci Najświętszego Sakramentu, poświęcenie wianków i ziół. Na zakończenie Oktawy w sposób szczególny zapraszamy: asystę, dzieci I – Komunijne, rocznicowe, wszystkich ministrantów. Niech Jezus Chrystus będzie od nas uwielbiony.
  4. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. o godz. 8.00, 10.00 i 17.00. W tym dniu nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.
  5. W sobotę obchodzić będziemy uroczystość Świętych Apostołów: Piotra i Pawła – Msze św. o godz. 8.00 i 17.00.
  6. Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w wakacyjnych rekolekcjach oazowych które odbędą się od 16 lipca do 2 sierpnia w Kamienicy nieopodal Krościenka nad Dunajcem. Wyjazd dla dzieci po IV klasie szkoły podstawowej wzwyż. Koszt wyjazdu to 750 zł. Szczegóły i karty uczestnika można odbierać u ks. Sebastiana. Zapisy do końca czerwca.
  7. Jest nowy numer „Gościa Niedzielnego”.
  8. Pragniemy poinformować, że w wakacje (lipiec i sierpień), nie będzie Mszy św. w niedziele i uroczystości o godz. 12.15. Kancelaria czynna będzie od poniedziałku do piątku od godz. 8.00 do 9.00 i po Mszy św. wieczorowej.