Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej...

XIV Niedziela Zwykła

XIV Niedziela Zwykła – 07 lipca 2019

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. W tym tygodniu odpusty w parafii Chlewo: 11 lipca – św. Benedykta, 13 lipca - św. Małgorzaty (w Gaci Kaliskiej )
  2. W sobotę 13 lipca oddajemy hołd MB Fatimskiej, zapraszamy na modlitwę różańcową przed Mszą św. o godz. 1630.
  3. Jest nowy numer „Gościa Niedzielnego”.
  4. Przypominamy, że w wakacje (lipiec i sierpień), nie będzie Mszy św. w niedziele i uroczystości o godz. 12.15. Kancelaria czynna będzie od poniedziałku do piątku od godz. 8.00 do 9.00 i po Mszy św. wieczorowej. 
  5. Bożemu miłosierdziu poleca się zmarły: śp. Jan Nowicki z Nowego Nakwasina, l. 69. Dobry Jezu…