Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej...

XVIII Niedziela Zwykła

XVIII Niedziela Zwykła – 04 sierpnia 2019

Ogłoszenia duszpasterskie

 

  1. We wtorek 6 sierpnia przypada święto Przemienienia Pańskiego  – Msze św. o godz. 900 i 1700
  2. W piątek 9 sierpnia  będziemy gościć pielgrzymkę koszalińsko – kołobrzeską w liczbie ok. 400 pielgrzymów. Grupa weźmie udział w Eucharystii w parku o godz. 945, a następnie uda się na parking na posiłek. Zechciejmy przyjąć pielgrzymów równie gościnnie jak w latach ubiegłych.
  • Prosimy panie z poszczególnych miejscowości o przygotowanie posiłku
  • Pana Sołtysa Jana Tomaskę o przygotowanie herbaty i kawy w kuchni polowej
  • Firmę Ład o wystawienie pojemników na odpady
  • Prosimy o włączenie się w pomoc: piekarni, masarni, hurtowni z napojami, warzywami, sklepów i wszystkich rodzin
  • Prosimy, aby wszystkie dary dostarczyć do godz. 930
  • Prosimy o osoby chętne do pomocy przy wydawaniu posiłków
  1. Jest nowy numer „Gościa Niedzielnego”.
  2. Bożemu miłosierdziu poleca się zmarły śp. Krzysztof Helt z Koźminka, l. 53. Dobry Jezu…