Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej...

XXIV Niedziela Zwykła

XXIV Niedziela Zwykła – 15 września 2019

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w obchody odpustu ku czci Imienia Maryi w Sanktuarium w Złotnikach. Szczególnie zaś:
 • Ochotniczej Straży Pożarnej z Bogdanowa
 • Orkiestrze Gminnej
 • Dzieciom w strojach komunijnych wraz z paniami katechetkami
 • Panom zbierającym ofiary
 • Ministrantom i Lektorom
 • Całej asyście
 1. Dziękujemy za złożone ofiary, które są przeznaczone na osuszenie kościoła parafialnego.
 2. Dzieci i rodziców klas III szkół podstawowychprzygotowujących się do I – Komunii św. prosimy o przybycie do Kościoła w przyszłą niedzielę na godz. 12.15.
 3. Młodzież przygotowująca się do bierzmowania zapaszmy na spotkanie w sobotę po wieczornej Mszy Świętej
 4. W piątek po wieczornej Mszy Świętej zbiórka ministrantów. Zapaszmy również chłopców którzy chcieliby zostać ministrantami.
 5. 28 września organizujemy pielgrzymkę autokarową na Jasna Górę i Gidel zapisy w kancelarii i u Pani Janiak w N/ Nakwasinie.
 6. Informujemy, że Kurs Przedmałżeński odbędzie się w kościele w Strzałkowie, w dniach od 23 do 27 września  br. Spotkania codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 1900.
 7. Diecezjalny Duszpasterz Par Niesakramentalnych zaprasza po wakacyjnej przerwie na Mszę św. i spotkanie w najbliższą niedzielę 15.09.2018. do Sanktuarium Serca Jezusowego w Kaliszu, ul. Stawiszyńska 2, na godz. 16.00.
 8. Jest nowy numer „Gościa Niedzielnego”.