Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej...

XXIX Niedziela zwykła

XXIX Niedziela Zwykła – 20 października 2019

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Nabożeństwa różańcowe w niedziele i dni powszednie o godz. 16.30.  W Złotnikach różaniec o godz. 18.00. 
  2. Ofiary ze zbiórki do puszek przeprowadzonej w ub. niedzielę w naszej parafii na stypendia dla młodzieży wyniosły 1610 zł. Za złożone ofiary składamy serdeczne podziękowanie. 
  3. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Misyjny, którego hasłem są słowa „Ochrzczeni i posłani”, otoczmy to dzieło i misjonarzy naszą modlitwą, szczególnie w tygodniu misyjnym. Z tej racji odbywa się zbiórka do puszek na misje św.
  4. W przyszłą Niedzielę odbędą się główne obchody jubileuszu 650-lecia Koźminka i okolicznych miejscowości. Na Mszy Świętej o godz. 12:15 będziemy dziękować Bogu za minione lata i jednocześnie prosić o dalsze Błogosławieństwo Boże przez wstawiennictwo MB Złotnickiej. Na Mszę Świętą jubileuszową zapraszamy: Wszystkich mieszkańców, Orkiestrę Gminną, Jednostki OSP z sztandarami, przedstawicieli sołectw i kół gospodyń.
  5. W przyszła Niedzielę po Mszy Świętej o godz. 17:00 z okazji 650-lecia Koźminka z inicjatywy naszej parafii odbędzie się koncert „Klasyka w Koźminku, Chopin, Moniuszko i inni u Św. Jana” wystąpią Joanna Słowińska mezzosopran i Stanisław Majewski fortepian. Serdecznie zapaszmy.
  6. Z okazji jubileuszu Przygotowujemy wystawę „Ciebie Wybrałem” , która będzie od przyszłej niedzieli przed naszym kościołem. Wystawa przedstawiać będzie archiwalne fotografie naszego Kościoła i ludzi ją tworzących oraz zabytki.
  7. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. W zakrystii, kaplicach i kancelarii można zamawiać wypominki roczne odczytywane przed Mszami św. i jednorazowe, które będą wyczytane podczas różańca, który będzie odmawiany za zmarłych w czasie oktawy od 2 do 8 listopada. Bardzo serdecznie prosimy też o porządkowanie grobów swoich bliskich. 
  8. U ministrantów przed kościołem i w zakrystii, można nabyć Kalendarz na 2020 rok. Cena 5 zł.
  9. Jest nowy numer „Opiekuna” i „Gościa Niedzielnego”.